Іванна Ковалишин - Кінезіолог у Львові
  • Головна
  • Про кінезіологію
  • Наша команда
  • Відгуки
  • Статті
  • Часті запитання
  • 067 1232378
  • .
  • Елемент меню

Кінезіологічна корекція: що за чим і для чого

Чи може біль бути вчителем? Чи можна отримати щось позитивне з такого негативного досвіду? Можна! Часто біль вказує на причину свого виникнення – на душевний неспокій, давно заховану образу, розчарування чи невпевненість в собі. А від них можливе зцілення. 

Всього за 2-6 кнезіологічних сеансів вдається позбутись травматичного досвіду, замінити негативні установки позитивними, усунути збудники стресу, виснаження, емоційного занепаду і психосоматичних захворювань.

Сеанси тривають в середньому 1 – 1,5 год і не потребують жодної попередньої підготовки. Жодних “не їсти за 2 години до”, “помедитувати зранку”, “витримати дієту протягом тижня” чи подібних вимог.

Вода і тепло власних рук

Перед сеансом потрібно випити воду. Це обов’язково, адже протікання біохімічних і біоенергетичних процесів в зневодненому організмі неможливе. Після цього клієнт кладе свої руки на нирки, зігріваючи їх. Ця проста маніпуляція допомагає знизити рівень стресу, заспокоїти організм і відновити водно-соляний баланс. Цей процес пояснює як традиційна китайська медицина, так і нейрофізіологія.

Паралельно відбувається озвучення запитів, проблем і факторів, які негативно впливають на життя клієнта. Вони, переважно, діляться на 4 групи:

  • самовідчуття (апатія, низька самооцінка, розбите серце, пошук свого місця в світі);
  • робота і фінансовий стан (недостатній дохід, конфлікти з керівництвом, нездатність “пробити” свій фінансовий максимум);
  • стосунки (не вдається знайти “свою” людину або побудувати тривалі взаємини, стосунки не приносять щастя);
  • здоров’я (травми, дисфункції, хвороби).

Психотерапія може займатись розкриттям і вирішенням схожих запитів місяцями і роками. Кінезіологія може впоратись за кілька сеансів. Адже відомо, що всі ці запити – наслідок порушення енергетичного і фізичного стану тіла. І все це можна коригувати.

 

Схема корекції

Візуально це схоже на сеанс масажу: клієнт лежить на масажному столі, а з його тілом виконують потрібні маніпуляції. Все майже так, за винятком 10-30% часу, коли кінезіолог і клієнт взаємодіють. Часом потрібно утримати певне положення кінцівки чи голови, іноді – затриматись на певній емоції чи спогаді, відтворити його в пам’яті. 

Послідовність маніпуляцій і їх кількість залежить від запиту, але переважна структура сеансу виглядає наступним чином:

  1. Очищення м’язів скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС)

Ця група м’язів активно реагує на стресові ситуації, стискаючись і активуючи захист центральної нервової системи. Гіпофіз отримує відповідний сигнал і в кров оперативно викидається кортизол і адреналін. Включається режим “бий/біжи/замри”. Зрозуміло, що постійне перебування в такому стані призводить до хронічної втоми, вигорання, недієздатності і загострення проблем зі здоров’ям.

Кінезіологія володіє різними інструментами для перезагрузки м’язів СНЩС, тобто виключення режиму постійної бойової готовності. А тільки нейтралізувавши цей режим і нормалізувавши роботу гіпофіза, можливо ефективно працювати далі.

  1. Діагностика за основними м’язами та сигнальними точками

Методом підвищення навантаження на окремі м’язи і групи м’язів, а також діючи на сигнальні точки, відбувається визначення зон дисбалансу у внутрішніх органах та системах життєзабезпечення.

  1. Балансування з застосуванням технік прикладної та енергетичної кінезіології

За більше ніж 50 років вивчення і вдосконалення кінезіології таких технік назбиралось кілька сотень. Вони варіюються від впливу на активні точки до використання камертонів, квіткових есенцій і т.д… Кінезіолог максимально уважно спостерігає за реакціями організму на техніки і підбирає потрібні саме цьому конкретному клієнту.

  1. Перевірка збалансованості кістково-м’язової структури техніками спортивної кінезіології, якщо необхідно – корекція

Цей етап включає балансування основних м’язів тіла і хребта. 

  1. Безпосередня робота з запитами

Дуже часто балансування організму закінчується тим, що запит вирішується сам собою і потреби зупинятись на ньому немає. В таких випадках пропрацьовуються інші запити в часових рамках сеансу.

 

Що опісля?  

80% людей відзначають покращення загального самопочуття і психоемоційного стану одразу після першого сеансу. В них піднімається настрій, часто взагалі міняються якісь емоційні реакції, підвищується прагнення до дій, знижується або взагалі зникає больовий синдром. 

У деяких випадках буває погіршення стану на 2-4 дні після процедури: головні болі, підвищена температура, пронос. Це теж нормально. Кінезіологічна корекція вносить багато змін в поточний стан організму, а якщо проблема серйозна і запущена, перехідним етапом до одужання стає криза зцілення. 

Перебудова організму потребує часу, переважно 3-4 тижні. За цей час в організмі відбуваються позитивні зміни: покращується постава, пришвидшується метаболізм, стабілізується емоційний фон. 

Швидкість зцілення напряму залежить від прагнення і готовності слідувати рекомендаціям кінезіолога. Вони досить прості і стосуються харчових звичок, режиму сну, фізичної активності і споживання води.

Остаточне вирішення запиту можливе в середньому за 2-6 сеансів. Перерва між сеансами – 1 місяць.

Якщо ви чекали на знак – це саме він! 🙂 

Позбудьтесь своїх проблем легко! 

 

Іванна Ковалишин, кінезіолог

Іванна Ковалишин, кінезіолог

Хочете дізнатись більше або маєте запитання?

Отримайте консультацію по телефону+38 067 1232378

Написати у Viber

Статті по темі

Кінезіологія

Зниження лібідо у жінок

Кінезіологія

Втрата сенсу життя

Кінезіологія

Алергія

Кінезіологія

Альона Чайка

Кінезіологія

Андрій Барабаш

Кінезіологія

Іванна Ковалишин

Недавні записи

Що таке кінезіологія і чому вона Вам потрібна
Кінезіологічна корекція: що за чим і для чого?
Загострення – це нормально
Стрес і емоційне вигорання
Види і стадії стресу
Головні болі. Мігрені
Якщо хворіє дитина – лікувати потрібно батьків
Гіперопіка
Депресія
Післяпологова депресія
Втрата сенсу життя
Захворювання нервової системи. Струс мозку
Панічні атаки
Психологічна травма. Дитяча травма
Криза середнього віку
Алергія
Постановка атланта
Серцево-судинні захворювання
Втрата ерекції у чоловіків
Зниження лібідо у жінок

Хочете дізнатись більше або маєте запитання?

Отримайте консультацію по телефону +38 067 123 2378