Коли хворіють діти, лікувати потрібно батьків.
Вплив матері на дитину
З моменту зачаття і до 12 р. будується тіло дитини та закладається її майбутнє фізичне та психічне здоров’я.
Особливо важливим є період вагітності, коли майбутня мама повинна почуватися щасливою, умиротвореною, займатися справами для душі, оскільки її тривожність та негативний емоційний стан в цей період завдають дитині значно більше шкоди, ніж нездорові звички чи інші обставини. Тому роль матері для життя дитини є визначальною.
Сучасні мами “грішать” гіперопікою та гіпертривожністю. Так, ми всі переживаємо за свої дітей, але не слід забувати, що мати і дитина поєднані невидимим енергетичним каналом.
І чим більш мати є тривожною, змученою, перебуває у стані страху і депресій, тим більше негативної енергії вона буде направляти на дитину, яка як губка, буде це все в себе вбирати.
І як тільки мати починає думати у негативному руслі – “Точно захворіє!”, “Потрібно купити таблетки, бо вже сезон грипу, а імунітет то слабкий” і т. д., наша кохана крихітка отримує весь “букет” хвороб – від нежитю до глистів.
Всі хвороби починаються з негативної чи ослабленої енергетики (а це сварки, конфлікти у сім’ї, стреси), якою власне і харчуються всі віруси і паразити. Але якщо психоемоційний стан дитини є в балансі, то паразити в організмі просто не затримуються, бо їм просто немає що”їсти”.
Для простеження можливих енергетичних розривів рекомендується записувати свій стан, ситуації в сім’ї, школі, свої думки, а поряд – реакцію дитини, її емоційний стан, хвороби. Це дозволить скоригувати енергетичний емоційний канал в позитивне русло.
Вплив батька на клімат у сім’ї
Оскільки емоційний стан матері залежить від батька дитини, то в кінцевому результаті батько відповідає за ВСІХ у сім’ї. Його завдання – заспокоювати матір, спілкуватися з нею, обіцяти, що все буде добре і виконати обіцянку, змусити її сміятися чи просто обійняти. Бо чим емоційно стабільніша дружина, тим більш позитивний клімат у сім’ї.
У відносинах з дітьми батько керується СЛОВОМ, яке позитивно “програмує” дитину на певні дії, яке її підбадьорює і надихає: “Ти зможеш”, “Я в тебе вірю”, “Так тримати”. Тому важливо, щоб дитину навчав батько, виховував її та показував приклад.
Саме тому коли звертаються батьки з проханням допомогти їхнім дітям, працювати потрібно насамперед з дорослими.
Ми, батьки, повинні бути відповідальні за наслідки нашої СИЛИ, за один одного, слідкувати за своїми емоціями, шукати і отримувати взаємну підтримку, використовувати свою природну силу для позитивного наповнення один одного.
Позитивна енергетична наповненість батьків – основа здорової сім’і, а в здоровій сім’ї – немає нещасних і хворих дітей!
Будьте здорові та щасливі!