Іванна Ковалишин - Кінезіолог у Львові
  • Головна
  • Про кінезіологію
  • Наша команда
  • Відгуки
  • Статті
  • Часті запитання
  • 067 1232378
  • .
  • Елемент меню

Що таке кінезіологія і чому вона вам потрібна

 
Ми йдемо до терапевта, коли відчуваємо фізичне нездужання і фізичний біль. При неможливості впоратись з емоційним перенапруженням, стресом і тривожними станами йдемо до психолога чи психотерапевта.

До кінезіолога звертаються і з тим, і з тим. Це напрям, який не розділяє емоційне і фізичне здоров’я, а досліджує їх взаємозв’язок і допомагає зцілювати паралельно, адже фізичні травми спричиняють психоемоційні проблеми точно так само, як життя в стресі шкодить фізичному здоров’ю.

Кінезіологія – один з напрямків тілесно-орієнтованої терапії, в якому поєднані знання східної медицини з останніми розробками і дослідженнями західної науки в сфери психології, нейрофізіології і біохімії. 

Кінезіологи впевнені, що наше тіло може розповісти про нас все. З самого початку нашого життя в клітинах організму накопичується інформація про всі події і емоції, які ми пережили. А ця інформація впливає на стан органів і тканин. Кожен орган пов’язаний з конкретним м’язом і його захворювання відображається на стані м’язу – змінюється хода, поза, вираз обличчя, з’являється слабкість і ін..

Захворювання впливають на тонус м’язів, але є і зворотна дія: стимулюючи конкретний м’яз, можна продіагностувати наявність дисбалансу в певному органі, а застосовуючи спеціальні техніки – зцілитись. Цим і займається кінезіологія. 

Чи дійсно всі хвороби – від нервів?

Ця фраза не даремно в обігу не перший десяток років. Легко помітити, як переживання емоційного потрясіння, сильних переживань чи травмуючих моментів перетворюється на періодичні або систематичні головні болі, хронічну втому, апатію й інші розлади. 

Насправді, справа в стресі, який перевантажує нервову систему в першу чергу. А от розлад нервової системи вже може бути причиною проблем з абсолютно всіма іншими внутрішніми органами і системами. 

Говорячи про стрес, ми маємо на увазі не лише потрясіння чи напругу, яку пережили нещодавно, а про багаж негативних емоцій, накопичений протягом всього життя з самого моменту зачаття.

Дитячі травми проявляються в дорослому віці, непорозуміння з ровесниками і самим собою в підлітковому віці може нагадати про себе в спілкуванні з колегами на роботі.

Сукупність таких емоційних перевантажень, з часом перетворюється на дистрес – небезпечний вид стресу, з яким організму не вистачає ресурсу впоратись без допомоги. Тоді він і посилає сигнали у вигляді больових відчуттів, слабкості і панічних атак.

Основним завданням, яке стоїть перед кінезіологією, є розпізнавання цих стресових подій з негативним зарядом і його розсіювання. А також балансування енергетичної системи за меридіанами китайської народної медицини. 

Коли організм збалансований, в ньому відновлюється природний ресурс для самостійного протистояння стресу і самозцілення. 

Термін кінезіологія складається з двох латинських слів: кінезис – рух, логос – наука. Тобто, це наука про рух і рух не лише фізичного тіла, а й енергетичних потоків.

Розмова з тілом

Реакція тіла на подразники – основна функція його системи життєзабезпечення та самозбереження. При посиленні впливу на певну точку, м’яз чи групу м’язів тіло відгукується і дає потрібну відповідь: “так” або “ні”. А подальший аналіз отриманих відповідей дає розуміння повної картини проблеми і варіантів її вирішення. 

Саме завдяки такому повному взаємопорозумінню з тілом, аналізі і пропрацюванні його запитів, кінезіології вдається за кілька сеансів досягти прогресу там, де традиційна медицина виявляється безсилою. Не буде зайвим зауважити, що поєднання традиційного лікування і кінезіологічної корекції пришвидшує і підвищує результативність першого в рази.

Кінезіологія стрімко розвивається, а кількість методик і практик збільшується, що дає можливість максимально точно підібрати спосіб корекції для кожного окремого клієнта. В Україні послуги кінезіологів не так давно стали користуватись попитом, але популярність їх помітно росте в останні кілька років. Причина лише одна – ефективність.

Середня тривалість сеансу кінезіологічної корекції – 1 – 1,5 год. 

Цього достатньо для пропрацювання стресових факторів, усунення їх разом з проблемами зі самопочуттям, формування рекомендацій на майбутнє та покращення загального рівня життя. 

 

Іванна Ковалишин, кінезіолог

Іванна Ковалишин, кінезіолог

Хочете дізнатись більше або маєте запитання?

Отримайте консультацію по телефону +38 067 1232378

Написати у Viber

Статті по темі

Кінезіологія

Зниження лібідо у жінок

Кінезіологія

Втрата сенсу життя

Кінезіологія

Алергія

Кінезіологія

Альона Чайка

Кінезіологія

Андрій Барабаш

Кінезіологія

Іванна Ковалишин

Недавні записи

Що таке кінезіологія і чому вона Вам потрібна
Кінезіологічна корекція: що за чим і для чого?
Загострення – це нормально
Стрес і емоційне вигорання
Види і стадії стресу
Головні болі. Мігрені
Якщо хворіє дитина – лікувати потрібно батьків
Гіперопіка
Депресія
Післяпологова депресія
Втрата сенсу життя
Захворювання нервової системи. Струс мозку
Панічні атаки
Психологічна травма. Дитяча травма
Криза середнього віку
Алергія
Постановка атланта
Серцево-судинні захворювання
Втрата ерекції у чоловіків
Зниження лібідо у жінок

Хочете дізнатись більше або маєте запитання?

Отримайте консультацію по телефону +38 067 123 2378